زیرساخت اصلی آب

Echologics خدمات رفاهی و ساخت‌وساز را انواع خدمات منحصر به فرد برای کمک به تضمین حفاظت از برق اصلی آب در طول فعالیت‌های ساخت‌وساز مانند پروژه‌های ترانزیت ، ساخت بالا و ساخت پل ارائه می‌دهد . راه‌حل‌های ما به سرعت تجهیز شده و مقرون‌به‌صرفه هستند تا در این حوزه مستقر شوند . با تایید این که یک منبع آب قبل از شروع ساخت‌وساز به طور مداوم نشت می‌کند ، تا به طور مداوم بر توسعه نشت در طول یک فعالیت تونل سازی یا فعالیت تونل سازی در نزدیکی یک خط انتقال بحرانی نظارت کند . مهندسین این رشته به شدت در استانداردهای سلامت و ایمنی ، ایمنی شاهراه و استانداردهای زیست‌محیطی آموزش‌دیده اند تا به اطمینان از اینکه پروژه‌های شما در مسیر و بر روی بودجه می‌مانند ، کمک کنند .برنامه‌های نمونه عبارتند از نظارت اصلی آب در طول ساخت‌وساز ، بررسی اصلی آب قبل از ساخت‌وساز ، بازرسی اصلی آب قبل از بازرسی جاده آسفالت جاده قبل از نصب paver نفوذپذیر ، تشخیص خطای تست فشار . زیرساخت اصلی آب

استعلام قیمت ورق A516

ساخت زیرساخت آب پایدار :

  • زیرساخت آب در تقاطع‌ها در تقاطع‌ها میلیاردها دلار در طول سال‌ها سرمایه‌گذاری کرده‌است تا شبکه‌ای گسترده از آب آشامیدنی , فاضلاب و زیرساخت‌های فاضلاب‌های سطحی را برای تامین آب سالم و پاک تامین کند . بیشتر شبکه‌های آبیاری , خطوط توزیع , خطوط فاضلاب و تاسیسات ذخیره‌سازی پس از جنگ جهانی دوم ساخته شدند . برخی از این زیرساخت‌ها اکنون بیش از ۱۲ سال قدمت دارند .از نظر تاریخی , سرمایه‌گذاری برای برآورده کردن نیاز مداوم به حفظ و تجدید این سیستم‌ها کافی نبوده است . در طول دهه‌های آینده , این الگوی نیاز به تغییر و اقدامات صورت‌گرفته برای حفظ خدمات آب ارایه‌شده توسط زیرساخت آب و تاسیسات آب , نیاز دارد . انجام این کار برای سلامت عمومی , اقتصادی و زیست‌محیطی حیاتی است .
  • زیرساخت و نیازهای سرمایه‌گذاری در حالی که بسیاری از سیستم‌های بخش آب کشور سخت تلاش کرده‌اند تا به سمت پایداری زیرساخت بیشتر حرکت کنند , سطح تجدید و سرمایه‌گذاری مجدد در بخش آب با نیاز همگام نشده است . این امر منجر به شکافی بین میزان مخارج مورد نیاز و پول موجود برای حمایت از این نیازها شده‌است .مسیر توسعه زیرساخت آب پایدار سازمان حفاظت محیط‌زیست با شرکا در سراسر بخش آب و فراتر از فراهم نمودن دانش و ابزار برای اطمینان از اینکه سرمایه‌گذاری‌های انجام‌شده در زیرساخت آب آن را پایدارتر ساخته‌است . این هدف از طریق برنامه‌ریزی و مدیریت زیرساخت قوی در سیستم‌های بخش آب قابل‌دستیابی است .

برخی از حوزه‌های کلیدی عملکرد عبارتند از:

بهره‌وری آب و انرژی – تضمین اینکه سیستم‌های بخش آب روش‌ها و تکنولوژی‌های پایدار را برای بهبود کارایی , کاهش هزینه‌ها و پرداختن به نیازهای آینده اتخاذ می‌کنند . گزینه‌هایی برای پرداخت نیازهای زیرساخت آبی .

مدیریت دارایی – یک چارچوب مدیریتی که تضمین می‌کند که سرمایه‌گذاری صحیح در زمان مناسب انجام می‌شود .

  1. موسسه تهاتری تصفیه فاضلاب – پلتفرم به اشتراک گذاری اطلاعات, منابعی را بر هزینه – اثربخشی و عملکرد فناوری‌های نوین , جایگزین و استفاده مجدد از فاضلاب فراهم می‌کند . موسسه تهاتری شامل اطلاعاتی برای سیستم‌های متمرکز متمرکز و غیرمتمرکز است شراکت‌های دولتی – خصوصی می‌توانند برای کمک به مبارزه با سیل در شهرهای ساحلی راه‌حل‌های ابتکاری و پیشرو را تامین کنند سیل یک مشکل جدی برای مالکان املاک و توسعه دهندگان مناطق ساحلی است . جستجو برای یافتن راه‌حل‌ها ، درها را به رویکردهای نوآورانه مرتبط با معماران ، طراحان شهری و سرمایه گذاران باز کرده‌است .معماری تطبیقی پیشرفته و اصول طراحی ساختمان‌هایی را ایجاد می‌کنند که از جریان آب در شهرهای ساحلی استفاده می‌کنند . این فن‌آوری‌های نویدبخش پتانسیل تولید فرصت‌ها برای سرمایه‌گذاری عمومی و خصوصی را دارند .
  2. در چین ، یک استفاده خلاقانه از جریان آب : دولت چین به شدت در طرح شهر اسفنجی خود سرمایه‌گذاری می‌کند ، برنامه‌ای راه‌اندازی شده در سال ۲۰۱۵ که از زیرساخت شهری و پروژه‌های طراحی برای کاهش سیل ناشی از رواناب آب باران ، افزایش جذب آب‌های زیرزمینی و تامین آب تامین آب استفاده می‌کند . براساس گزارش سی ان ان ، هدف این کشور این است که ۸۰ درصد از مناطق شهری آن را جذب کند و حداقل ۷۰ درصد از آب باران را تا سال ۲۰۲۰ جذب کند .
  3. شهر جدید ( Nanhui ) ، که در سال ۲۰۱۲ از نام سابق ” Lingang سیتی ” گرفته شد ، یکی از ۳۰ شهر اسفنجی در چین است . ساخت of در سال ۲۰۰۳ آغاز شد . این شهر پس از تکمیل شدن در سال ۲۰۲۰ ، حدود ۴.۵ میلیارد دلار برای دولت چین هزینه خواهد کرد .این شهر یک جامعه ” سبز ” در حدود ۴۰ مایل از شانگهای است و حدود ۴۵ درصد شهر بر روی زمین بازیابی شده از دریا قرار دارد . Meinhard فون Gerkan ، معمار معروف آلمانی که به خاطر طراحی‌های معاصر خود معروف است ، طرحی مبتکرانه را برای شهرداری طرح‌ریزی کرد . این کشور از طرح‌های ” سبز ” هنر برای ادغام نفوذ آب کنترل‌شده در چشم‌انداز شهری Nanhui استفاده می‌کند . او از تصویر یک قطره آب که دایره‌های موج متحد المرکز ایجاد می‌کند اله‌ام گرفت – شهر به پنج منطقه مدور با یک دریاچه مصنوعی بزرگ در مرکز آن تقسیم شده‌است . منطقه lakefront شامل منطقه‌ای با امکانات تفریحی و فراغت است . زیرساخت اصلی آب

استعلام قیمت ورق st52

عناصر طراحی مختلف در ساختار شهرها:

گنجانده شده‌اند تا توانایی چشم‌انداز شهری در هم‌زیستی با دریا را به حداکثر برسانند و سیل را کاهش دهند. در مقابل شهرهای دیگر که بیابان‌های سفت و خاک شهری را در بر می‌گیرند ، Nanhui فراوانی با فضاهای سبز بزرگ از جمله wetlands و bioswales وجود دارد Bioswales cousins بزرگ باغ باران هستند . به طور کلی ، یک bioswale ناحیه‌ای است که در کنار یک سطح غیرقابل‌نفوذ ، مانند شاهراه ، پارکینگ یا پیاده‌رو ، واقع شده‌است ، که از گیاهان بومی و سبزه‌ها تشکیل‌یافته است که می‌توانند در برابر بارش باران سنگین مقاومت کنند . کود گیاهی ، خاک خوب آبکشی شده و سنگ‌های کوچک عموما ً در یک فیلتر bioswale از طریق ریشه گیاهان یافت می‌شوند به طوری که به تدریج به درون خاک نفوذ می‌کند و سپس مسیر خود را در سطح آب زیر خاک پیدا می‌کند .

قیمت نبشی

در Nanhui ، خیابان‌ها از پیاده‌روهای نفوذ پذیر ساخته می‌شوند – که به آسفالت قبلی یا بتن پاشیده شده معروف است – که خاک را در زیر سنگ به منظور جذب و ذخیره آب شیرین تبدیل می‌کند .یکی از مزایای اصلی شاهراه قبلی این است که رسوب را در حین فراهم کردن یک خانه برای میکرو ارگانیسم‌هایی که به طور طبیعی در حال رخ دادن هستند ، به دام می‌اندازد که روغن‌های ناشی از وسایل نقلیه و آلاینده‌های دیگر را هضم می‌کند . این کار به آلاینده‌های موجود در پیاده‌رو اجازه می‌دهد که کربن دی‌اکسید و آب را به عنوان محصولات جانبی باقیمانده ترک کنند . همانند a ، این آب از صخره‌های کوچک زیر سنگ pervious عبور می‌کند تا the زیرزمینی را شارژ کند.Permeable ( Permeable ) همچنین هزینه‌های نصب را کاهش می‌دهد , چون دیگر نیازی به لوله‌کشی زیرزمینی , تخلیه طوفان یا درجه‌بندی ندارد . با این حال , نگهداری مکرر برای ” خلا ” یا خالی کردن شاهراه لازم است به طوری که جامدات و ذرات به دام می‌افتند و منافذ سنگفرش را مسدود می‌کنند .زیرساخت اصلی آب

 

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *