استعلام قیمت ورق A283

قیمت ورق A283 آهن رسان

ورق فولادی A283 یکی از انواع ورق های آلیاژی است که در صنایع ساخت مخزن بسیار مورد توجه قرار گرفته است این ورق فولادی در استاندارد های چهارگانه ساخته می شود. استاندارد های ورق فولادی A283 در ترکیب شیمیایی با هم تفاوت دارند تفاوت این استانداردها در مقدار عنصر کربن می باشد و در نتیجه میزان استحکام تسلیم و کشش آن‌ها با هم فرق کرده قیمت آن‌ها با هم متفاوت بوده و کاربردهایشان نیز تا حدی با هم تفاوت دارند. قیمت ورق آلیاژی A283 آهن رسان  در بازار آهن بر اساس وزن آن نوع آن استاندارد کارخانه سازنده و ابعاد مشخص می شود. این یک ورق فولادی است که ویژگی های مشترکی با بسیاری از انواع ورق فولادی دارد اما به خاطر اینکه ترکیب شیمیایی آن دستکاری شده و ویژگی‌های خاصی پیدا کرده است در صنایع مختلف و خاص مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین تولید ورق فولادی A283 در تمام کارخانه های فولاد انجام نمی شود بخشی از نیاز صنایع کشور از طریق واردات تأمین می‌شود و بخشی از آن از طریق تولید کارخانه هایی مثل فولاد مبارکه اصفهان کارخانه اکسین اهواز و کارخانه فولاد کاویان تأمین می شود. برای خرید ورق فولادی A283 در استاندارد های مختلف و با ابعاد و ضخامت های مورد نظر می توانید در وب‌سایت کارخانه‌های مطرح یا تأمین کنندگان آهن با سابقه لیست قیمت های روزانه را ببینید و با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

انواع ورق فولادی و روش ساخت

در کارخانه های فولاد محصولات و مقاطع فولادی از مواد اولیه پولاد همچون شمس شمشال شمشه و یا تختال ساخته می شوند این مواد اولیه به شکل هایی که گفته شد در برخی از کارخانه ها تولید و عرضه می‌شود تا کارخانه های دیگر به عنوان محصول اولیه از آن استفاده کنند. برای تولید ورق فولادی در انواع مختلف فولاد را درون کوره حرارت داده و در دمای بالا آن را نورد می‌کنند نورد کردن یا در اصطلاح نورد کاری به غلتک کاری فولاد حرارت دیده شده یا در حالت سرد گفته می شود. اگر شمش یا تختال را ابتدا در دمای بالای کوره حرارت دهند سپس آن را نبرد کنند ورق تولید شده ورق گرم نامیده می شود و ویژگی های متفاوتی با ورق سرد دارد زیرا برق سرد از نورد کاری فولاد در حالت سرد به دست می آید. نورد کاری از دستگاه‌ها و ماشین آلات و ابزارهای مختلفی تشکیل شده است که در مقالات دیگر در مورد آن مفصل توضیح داده ایم؛ اما ورق فولادی در انواع مختلفی دارد که بر اساس روش ساخت جنس استاندارد و کارخانه سازنده می تواند ویژگی های متفاوتی داشته باشد علاوه بر مثال های گفته شده همچون ورق سرد یا گرم ورق سیاه یا سفید ورق آلیاژی یا صنعتی ورق ساختمانی غیره انواع ورق فولادی هستند که در کارخانه ها تولید و در صنایع مورد استفاده قرار می‌گیرند و قیمت ورق فولادی در هر یک از این دو با هم متفاوت است. با توجه به اینکه فولاد آلیاژی دارای ویژگی‌های بسیار بهتری نسبت به فولاد معمولی است معمولاً برای کارهای خاص از فولاد آلیاژی استفاده می شود. مثلاً وقتی نیاز است که یک مقطع یا محصول فولادی تولید شود که در دمای بسیار بالا یا در دمای بسیار پایین و یا در تحت فشار بالا دوام بیاورد معمولاً از فولاد آلیاژی استفاده می شود.

قیمت ورق A283

ورق آلیاژی A283 نوعی ورق فولادی است که به واسطه ترکیب شیمیایی خوبی که دارد کاربردهای زیادی در صنایع به خود اختصاص داده است. چهار استاندارد مختلف از این ورق آلیاژی تولید می شود. می‌توانید ترکیب شیمیایی آن‌ها را جدول زیر مشاهده کنید همان‌طور که می‌بینید این چهار استاندارد تنها در میزان عنصر کربن با هم فرق دارند و عنصر کربن به خاطر اهمیتی که در ترکیب شیمیایی فولاد دارد باعث ایجاد تفاوت در ویژگی های فنی و مکانیکی فولاد همچنین استحکام کششی و تسلیم آن شده است بنابراین دور از ذهن نخواهد بود که قیمت ورق آلیاژی A283 در استانداردهای مختلف با هم متفاوت باشد زیرا این ها با هم در ویژگی فرق دارند و کاربردشان نیز تا حدودی با هم متفاوت است.

A283_Gr A

A283_Gr B

A283_Gr C

A283_Gr D

در منطقه غرب میانه در میان تمام استانداردهای این ورق فولادی استاندارد یا گرید c کاربرد بیشتری دارد و رایج تر از سایر محصولات است. ورق A283_Gr C دارای میزان استحکام کششی بین ۳۰۸ تا ۵۱۵ مگاپاسکال و دارای میزان استحکام تسلیم ۲۰۵ مگاپاسکال می باشد. کارخانه ها محصول فوق را معمولاً در اندازه های ۱۵۰۰، ۲۰۰۰، ۲۵۰۰ میلی متر عرض و در ضخامت های بین ۵ تا ۷۰ میلی‌متر تولید و عرضه می کنند.مهم‌ترین کاربرد هایی که ورق آلیاژی A283_Gr C دارد در تولید انواع مخازن اسکله و اسکلت ساختمان ها می باشد. این محصول در کارخانه های داخلی همچون فولاد مبارکه اصفهان اکسین اهواز و فولاد کاویان تولید می شود البته نوع خارجی آن نیز از کشورهایی مثل کره هند روسیه اکراین بلژیک آلمان و هند وارد می‌شود.

ورق

ورق a283  در وب سایت آهن رسان به نشانی www.ahanresan.irقیمت ورق a283 gr c قیمت ورق st52 وارداتی قیمت ورق a516 قیمت ورق سرد فولاد قیمت ورق روغنی در کانال تلگرامی آهن رسان قیمت ورق گیلان قطعات قیمت ورق ابعادی ورق a283 چیست استعلام قیمت ورق آهن قیمت ورق روغنی قیمت آهن کیلویی قیمت ورق a283 gr cآهن رسان  قیمت ورق رنگی نمودار قیمت ورق سیاه قیمت ورق آهن 1 میل قیمت ورق st52 قیمت ورق a283 gr c ورق st52 کاویان ورق آلیاژی st52 قیمت ورق کربن قیمت ورق st37 قیمت ورق st37 اصفهان ورق st 37 شماره تلفن اهن الات اصفهان در بنگاه آهن رسان  استعلام قیمت ورق آهن لیست آهن فروش اصفهان کانال قیمت پروفیل قیمت آهن در کارخانه ذوب آهن اصفهان قیمت آهن اصفهان اصفهان آهن آهن آنلاین ورق a283 چیست قیمت ورق a283 gr c قیمت آهن کیلویی قیمت ورق آهن ورق آلیاژی چیست قیمت آهن فایکو قیمت قوطی آهن در کانال واتساپ آهن رسان بارگذاری می شود.

قیمت ورق A283

خرید ورق آلیاژی A283 آهن رسان

با توجه به کاربردی که از آن انتظار می‌رود باید اطلاعات کاملی داشته باشید زیرا و به های آلیاژی معمولاً ویژگی های خاصی دارند و در کاربردهای حساس مورد استفاده قرار می گیرند و اگر از استاندارد و کیفیت مناسب برخوردار نباشند ضررهای بسیار زیادی را به مصرف‌کننده وارد می‌کند دقت داشته باشید که محصول خریداری شده باید دارای برگه آنالیز محصول باشد و استاندارد ساخت آن مشخص بوده و کارخانه سازنده معتبر باشد. قیمت ورق مخزنی A283 معمولاً بر اساس وزن آن محاسبه می شود زیرا چگالی فولاد در انواع مختلف آلیاژ های گوناگون با هم تفاوت دارد بنابراین وزن محصولات مختلف با استاندارد های گوناگون حتماً با هم فرق دارد. برای خرید ورق آلیاژی A283 به قیمت کف بازار می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا صفرتاصد خرید ورق مخزنی را به عهده بگیرند و شما در کمترین زمان بهترین کیفیت و پایین ترین قیمت را به دست آورید. می‌دانیم که قیمت ورق A283 همانند بسیاری از محصولات فولادی دیگر ممکن است تحت تأثیر نوسانات بازار قرار بگیرد که ناشی از نوسان در قیمت دلار نفت مواد اولیه تقاضا و غیره است.