تیرآهن 14 و استاندارد تولید در ایران

در کشور ایران  تیرآهن 14 طبق استانداردهای ملی تولید می گردد و استانداردهای اروپایی نظیر تیراهن های :

قیمت تیرآهن کرمانشاه در تهران

تیرآهن ها به سه صورت تولید می‌شوند:

قیمت میلگرد میانه در مشهد

ابعاد و سایز تیرآهن :

تیرآهن IPE  و INP در ارتفاع های ۸۰ الی ۶۰۰ میلیمتر و تیرآهن IPB  در ارتفاع  ۱۰۰–۱۰۰۰ میلیمتر تولید می گردند .

قیمت تیرآهن فایکو در مشهد

کاربرد تیرآهن :

تیرآهن ها  در صنعت  ساختمان سازی  در ساخت ستون ها ، خرپا ها ، نعل درگاه ها ، تیر و تیرآهن و ستون بنا ها و همچنین در پوشش سقف‌ها و پل‌های لانه زنبوری به کار برده می شود .تیرآهن 14 و استاندارد تولید در ایران

قیمت ورق سیاه صنعتی

تیرآهن 14 و استاندارد تولید در ایران

انواع تیرآهن :

7 ماده سازگار با محیط زیست برای ساخت سبز

تیرآهن IPE :

این مقطع فولادی از جمله پروفیل های سبک به حساب می آید و در بکاری گیری تیر ها مناسب می باشد ضخامت بال های مقطع آن ثابت بوده و سبب سهلوت در اجرای اتصالات پیچی در بال ها می شود .

تیرآهن INP:

این سبک تیرآهن جز استاندارد های روسی می باشد و چینی می باشد و تمام خصوصیات مدا اول استاندارد را دارا می باشد با این تفاوت که ، بال های آن ضخامت متغییری دارد و در فرآیند نصب و اجرا اتصالات پیچی را مشکل می سازد .

7 مزیت سقف فلزی راه

تیرآهن IPB:

به این سبک تیرآهن تیرآهن عریض هم گفته می شود یا تیرآهن بال پهن که شکل ظاهری آن شبیه به بال های عریضی می باشد و در سه رده سبک ، سنگین ، متوسط تولید می گردد . و این سبک تیرآهن در ساخت و ساز ها به عنوان ستون هم مورد استفاده قرار می گیرد . در نمایش ساختار آهن الات علامت V نشان دهنده سنگین بودن و علامت L نشان دهنده سبک بودن تیرآهن می‌باشد.

تعهد به کیفیت در ساختارهای ضد زنگ

به گزارش سایت های خبری بازار آهن آلات در روز های گذشته  در بازار آهن تغییر چندانی  در قیمت تیرآهن صورت نگرفته است الخصوص در سبک سایزهای نرمال تیرآهن ، تیرآهن در سایزهای 14 ، 16  تا 3 هزار تومان افزایش قیمت داشته است . که بدون توجه به تغییر نرخ به نسبت قیمت روزهای گذشته معامله شده اند .تیرآهن 14 و استاندارد تولید در ایران 

ثبات قیمت تیرآهن در بازار :

در ایران هر شاخه تیرآهن  با مبلغی بالغ بر  ۸۳۵ هزار تومان در بازار آهن آلات معامله می‌گردد.

زیرساخت اصلی آب

تیرآهن و قیمت روز آن بر اساس چه فاکتورهایی تعیین می شوند؟

تیرآهن به پروفیل اصلی ساخت و  اسکلت  بندی در ساخت وساز ها گفته می شود که نقشی سازنده در حفاظت از ساختمان  مواجه با نیروهای وارد می باشد هماندد زلزله ، نیروهای  محیطی و…. به طور معمول تیرآهن ها بر این اساس تولید می شوند که نیروهای خمشی و بارهای وارد شده بر سازه را تحمل نماید .

قیمت تیرآهن :

قیمت تیرآهن بر اساس نوع آن متفاوت می باشد .  معمولا تیرآهن ها در وزن های 135 کیلو گرم تولید و عرضه می گردند . و در انواع ستون ها ، تیرها ، خرپاها، درگاه ها و… موذد استفاده قرار می گیرد .تیرآهن ها به صورت شاخه ای و کیلویی در کارخانه ها تولید و توزیع می گردد.

قیمت ورق و انواع آن

تولید کننده های تیرآهن :

مجتمع های بزرگی در ایران تولید کننده مقاطع فولادی و آهن آلات می باشند که در اینجا به برخی ازکارخانه ها اشاره می کنیم این مجموعه ها  انواع مقاطع فولادی  بسیاری از جمله :

را نیز تولید  و عرضه می نمایند .

از جمله این کارخانه ها عبارت اند از :

در بازار قیمت تیرآهن بر اساس استاندارد های ملی و بین المللی و تحت نظر مهندسان این صنعت تولید و توزیع می گردد . که قیمت این قطعات فولادی به نسبت حجم و کیفیتی که دارند مطلوب و مناسب می باشد .

تیرآهن 14 و استاندارد تولید در ایران

کیفیت و مزایای تیرآهن فایکو:

همان طور که می دانیم پروفیل های فولادی در کار ساخت وساز کاربرد فراوانی دارند تعداد فولاد سازان زیادی در این عرصه فعالیت می کنند و نیاز کشور و مصرف کنندگان را به محصولات فولادی برطرف می نمایند ،

استعلام قیمت ورق A516

اما به هر حال انتخاب محصول فولادی با کیفیت درصنعت عمرانی ازاهمیت بالایی بر خوردار می باشد که اکثر مهندسان شناسنامه شرکت مورد نظر را به عنوان اعتبار و اصل برای انجام خرید خود قرار می دهند .تیرآهن 14 و استاندارد تولید در ایران