محل خمکاری فولاد

آشنایی با خمکاری فولاد

با بیشتر پوشه های فلزی CNC در کف ، در بیشتر عملیات ورق های فلزی تجاری و دقیق پیاده روی کنید و احتمالاً مجموعه ای از ترمزهای پرس CNC را نیز پیدا خواهید کرد. محل خمکاری فولاد مطمئناً ترمزهای مطبوعاتی در ساخت فلزات آمریكا سابقه طولانی تری نسبت به پوشه ها دارند ، اما به همین دلیل است كه سازندگان هر دو نوع دستگاه سازنده را روی زمین نگه نمی دارند. هردو دلیل این امر را دارند زیرا در بسیاری جهات ، پوشه های فلزی و ترمزهای مطبوعات فناوری رقابتی نیستند. روند تولید محصولات پایین دستی فولاد در واقع ، آنها مکمل هستند.داشتن هر دو فرصت ارائه می دهد ، اما برای استفاده از آنها ، باید بدانید که دقیقاً پوشه ها چطور کار می کنند و مزایا و محدودیت های ذاتی آنها چیست. محل خمکاری فولاد در حالی که برخی محدودیت ها باقی مانده است ، پوشه ها می توانند خیلی بیشتر از آنچه ممکن است حتی یک دهه قبل انجام دهند. آنها همچنین به ظرفیت شکل گیری مورد نیاز به کارهای ساخت اضافه می کنند که به لطف لیزر فیبر ، ظرفیت خالی تر از همیشه دارند.

محل خمکاری فولاد

مبانی تاشو

 

  1. تاشو CNC در دستگاه های مختلفی اتفاق می افتد ، از جمله ماشین هایی که به عملکرد کاملاً خودکار و روشنایی نیاز دارند. همه چیز به وظیفه مورد نظر بستگی دارد. محل خمکاری فولاد
  2. بسیاری از مغازه ها نه تنها کارایی بلکه ارگونومی کارگران را به سختی می پوشانند. آیا می توانید تصور کنید که اپراتور در حین حرکت در توالی خم ، مجبور به پشتیبانی از وزن قسمت نیست؟
  3. آلیاژ فولاد چیست
  4. آیا بعضی از قطعات بزرگ یا سنگین به چندین اپراتور برای دستکاری در خم شدن نیاز دارند؟ از بین بردن این نگرانی ها یکی از اساسی ترین مزایای ذاتی تاشو است.

LVD Strippit – فناوری خمشی

وقتی روی ترمز پرس سرمایه گذاری می کنید ، طول دستگاه ، ابزار و ظرفیت تناژ دستگاه و ابزار مورد نظر خود را در نظر می گیرید. وقتی در یک پوشه سرمایه گذاری می کنید ، تناژ وارد گفتگو نمی شود ، فقط اندازه گیری مواد. محل خمکاری فولاد ماشین آلات به گونه ای طراحی شده اند لوله اسپیرال چیست که دارای ضخامت مواد خاص باشند کاربرد آهن در دیوارهای فلزی  از فولاد کربن به عنوان پایه اصلی. ظرفیت ضخامت مواد چند ضخامت سنج (سنج پایین تر) برای آلومینیوم نرم تر است و برای ضد زنگ باید چند سنج نازک تر (سنج بالاتر) باشد.

به عنوان مثال 

هنگامی که شما 14 گرم را به حالت خورده می کنید. فولاد کربن روی دستگاهی که دارای 14 گرم وزن است ، دستگاه باید بتواند آن مواد را در طول کل تختخواب جمع کند. طول خم یک عامل است. پانل های دیواری فلزی پوشه ها می توانند برخی از مواد ضخیم تر از ظرفیت دارای امتیاز را در طول های کوتاهتر خم کنند تا زمانی که ابزار برای مواد سنگین تر امتیاز دهی شود. اکثر تولید کنندگان دستگاه نمودار عملکردی را نشان می دهند که توانایی این ابزار را منعکس می کند. جوش سر به سر میلگرد

در یک سازه معمولی

تاشو فلزی ، ورق فلزی در یک میز سنج در پشت پاکت کار قرار گرفته است. این شامل یک پرتوی فوقانی با ابزارهای پرتوی فوقانی ، پرتوی پایین با ابزارهای پرتوی زیرین و در آخر ، پرتوی تاشو با ابزارهای پرتو تاشو است. قیمت ورق سیاه صنعتی محل خمکاری فولاد در حین خم شدن هوا روی ترمز پرس ، پانچ به درون فضای قالب فرو می رود ، مواد روی شانه های قالب می کشند و شعاع داخلی به عنوان درصدی از عرض قالب تشکیل می شود.یک پوشه فلزی همچنین “هوا را خم می کند” به این معنا که مواد در قسمت پایین قرار ندارند یا روی آن قرار ندارند. و به همین دلیل قیمت تیرآهن کرمانشاه در تهران برای ابزارهای تاشو ابزار کمتری وجود ندارد. اما رویکرد دستگاه به خم شدن کاملاً متفاوت است. در اکثر موارد ، پوشه ها از فن آوری سروو استفاده می کنند تا همه محورها را هدایت و تنظیم کنند. این منجر به دقیق ترین محصول می شود.

فلزنقره فولاد آلیاژی فلز طلا
ورق سیاه فولاد کربن فلز برنز
ورق آلیاژی فولاد استنلس استیل فلز برنج
ورق رنگی فولاد اهواز فولاد

 

 سیستم های پشتیبانی و پشتیبانی

از ورق یکپارچه ، این قسمت به طور صاف روی میز قرار گرفته و فقط فلنج خم شده است. در طی چرخه شکل گیری ، اپراتور نیازی به تعادل یا پشتیبانی بخشی از آن ندارد. ابزارهای پرتوهای برش خورده دسته بندی می شوند تا طول خم و شكاف های لازم برای فلنج های از قبل ایجاد شده را در خود جای دهند. محل خمکاری فولاد ابزار پرتو فوقانی پایین می آید ، و قطعه کار بین ابزار پرتوی فوقانی و تحتانی بسته می شود. ابزار پرتوی تاشو سپس به موقعیت خود حرکت می کند ، با مواد تماس می گیرد و می چرخد ​​تا اولین فلنج را تشکیل دهد.