پروفیل ضد زنگ سفارشی

در پاییز سال 2014 ، م Instituteسسه فناوری ماساچوست یا همانطور که بیشتر آنرا می دانند MIT تصمیم به بازسازی یک بنای برجسته دانشگاه گرفت.قیمت تیرآهن کرمانشاه در تهران نمازخانه برجسته MIT ، که در قلب دانشگاه قرار دارد ، نیاز به به روزرسانی داشت. نمایه ها: نمایه سفارشی ویژه Cross

پروفیل ضد زنگ سفارشی

MIT

کلیسای MIT در سال 1955 ساخته شد و یک طراحی فریبنده بود. این سازه توسط معمار فنلاندی-آمریکایی Eero Saarinen طراحی شده است و دارای ظاهری مدرن و معماری در اواسط قرن بیستم است. این با بیشتر دانشگاه های MIT که بیشتر سبک کلاسیک بود متفاوت بود. جیمز کیلیان ، رئیس MIT در زمان تقدیم این مراسم ، “MIT باید از نظر معماری و همچنین تحقیق و آموزش آینده نگر باشد.قیمت میلگرد میانه در مشهداین بیانیه هنوز هم به شدت در سراسر دانشگاه طنین انداز است.طرح چاپل دارای ساختاری گرد و بدون پنجره با نورگیر گنبدی و مجسمه های فلزی آبشار است که صفحه قطعه محراب را تشکیل می دهد. در قلب دانشگاه ، کلیسای کوچک به عنوان یک مکان تجمع و مکانی برای عبادت برای همه اشکال ادیان است.

پروفیل های فولادی ضد زنگ ویژه برای نوسازی نمازخانه

در طرح کلی برای بازسازی این کلیسای مقدس تقریباً یک نسخه کامل و نوسازی شده است. این شامل بازسازی های خارجی و داخلی همراه با بازسازی خندق نمازخانه است. ورق استنلس استیل صنعتی ۶ میل بخش عمده ای از این بازسازی مربوط به دیوارهای شیشه های رنگی بود. آنها به ماده ای برای قابهای شیشه ای نیاز داشتند که محکم ، بادوام و مادام العمر باشد. پیمانکار فولاد ضد زنگ را انتخاب کرد و برای کمک به Stainless Structurals کمک کرد. قیمت ورق سیاه صنعتی بخشی از طراحی مرمت دیوارهای موجود در پنجره های شیشه رنگی ، خواستار یک سیستم جدید قاب بندی از جنس استنلس استیل است.

فلزنقره فولاد آلیاژی فلز طلا
ورق سیاه فولاد کربن فلز برنز
ورق آلیاژی فولاد استنلس استیل فلز برنج
ورق رنگی فولاد اهواز فولاد

 

پیمانکار نقشه هایی از مشخصات پیشنهادی را ارائه داد و مشخص شد که همجوشی لیزر بهترین فناوری تولید است. شکل طراحی شده یک پروفیل متقاطع سفارشی با یک فلنج پشت بسیار ضخیم و فلنج بالایی نازک تر است. خرید میلگرد با قیمتی منصفانه  که در تصویر زیر نشان داده شده است. در کل ، ما 60 قطعه از این مشخصات ویژه را در فولاد ضد زنگ 304 / L تهیه کردیم که سیستم قاب شیشه را تشکیل می دهد.

پروفایل های ضد زنگ برای هر پروژه

نمازخانه MIT ساختاری بسیار شاخص در پردیس کمبریج ، ماساچوست است. این فقط یکی از پروژه هایی است که ما برای سازه های شاخص درگیر آن بوده ایم. سایر موارد شامل سوزن فضایی سیاتل ، بنای یادبود 9-11 ، پارک های دیزنی ، ناسا ، ساختمان امپایر استیت و موارد دیگر است. در Stainless Strukturals ، ما می توانیم به هر پروژه ای شامل پروفیل های ویژه فولاد ضد زنگ یا فولاد کربن کمک کنیم. پروژه شما می تواند. پروفیل های فولادی ضد زنگ سفارشی برای کلیسای MIT  یک طرح صنعتی ، کاربرد سازه ای ، عنصر معماری یا موارد دیگر باشد و ما می توانیم به آن کمک کنیم تا به واقعیت تبدیل شود. امروز با ما تماس بگیرید.و ما می توانیم شخصیت شما را نمادین کنیم.سیستم پرده ای دیوار ، دیوار یا پوسته خارجی غیر ساختاری است که به طور کلی از پوسته های فلزی و صفحات پر کردن شیشه تشکیل شده است. در مقایسه با سیستم های دیواری سازه ای نازک و سبک است. مولیون ها به عناصر ساختاری ساختمان متصل می شوند و نمایی را تشکیل می دهند که نور روز را بسیار بیشتر می کند در حالی که ساختمان را از عناصر محافظت می کند.

روندهای فعلی در سیستم های دیوار پرده

سیستم های دیواری پرده دارای مزایای بسیاری هستند. این مواد اغلب سبک هستند و گزینه مقرون به صرفه ای برای محوطه ساختمان ارائه می دهند. دیوارهای پرده به دلیل توانایی مقاومت در برابر نفوذ هوا و آب ، کاهش هزینه های گرمایش و سرمایش و همچنین نیاز به روشنایی روز می توانند از نظر انرژی کارآمد باشند. قیمت ورق و انواع آن سیستم دیوار پرده می تواند به سرعت نصب شود و باعث کاهش زمان و هزینه ساخت می شود. این محفظه های ساختمانی جذاب ، مدرن و نگهداری آنها آسان است.

ما برخی از سیستم های دیوار پرده هیجان انگیز را می بینیم که امروزه در سیستم های محصور ساختمان های آینده نگر مورد استفاده قرار می گیرند. نکته ای بسیار ظریف در مورد یک سیستم قاب بندی ظاهراً ظریف در معرض شیشه های وسیع وجود دارد. پروفیل های فولاد کربن برای کاربردهای معماری که ساختمانی را به روشی نگین مانند می پیچد. این امر به ویژه در شب هنگام که فضای داخلی ساختمان به خوبی روشن می شود ، مشهود است.فولاد و همه چیزهایی که باید در مورد آن بدانیداین نماهای خارجی سه نوع متداول دارد. دیوارهای پرده ای مهر و موم شده معمول هستند و برای ایجاد یک مهر و موم مداوم بین قاب دیوار پرده و ساختار فراتر طراحی شده اند. یک سیستم با مدیریت آب اجازه می دهد تا رطوبت از طریق دیوار دیوار پرده تخلیه شود تا از نفوذ آب به داخل ساختمان جلوگیری کند. سیستم های مساوی با فشار ، در تلاش برای خنک نگه داشتن فضای داخلی ساختمان ، همه نیروها را مسدود می کنند.

همه این سیستم ها را می توان با استفاده از مینیون های فولاد ضد زنگ تولید و ساخت. فولاد ضد زنگ ، به ویژه اجزای ذوب شده لیزر ، به دلیل خطوط تمیز ، مقاومت در برابر خوردگی و نگهداری آسان ، بسیار محبوب است. این مولیون ها کاملا زیبا هستند و به راحتی برای ظاهری منحصر به فرد قابل تنظیم هستند.

مزایای استفاده از فولاد ضد زنگ برای دیوارهای پرده

مولیونهای در معرض فولاد ضد زنگ ، به ویژه بخشهای ذوب شده لیزر ، بسیار دقیق و کارآمد ساخته شده اند. دقت همجوشی لیزر با استفاده از انرژی حرارتی بسیار متمرکز لیزر حاصل می شود. سپس پروفیل ها بدون استفاده از مواد پرکننده با یک مهره یکپارچه تقریباً نامرئی بهم جوش داده می شوند. مزایای ساختمان های فلزی این امر به شکل کاملاً مربع شکل ایجاد می شود که کاملاً مناسب برای قرار گرفتن در کنار مواد دیگر مانند شیشه با واشر یا مهر و موم عمل می کند. خطوط تمیز با لبه های صاف ، ظریف ، و مهر و موم های ضد آب است. فرآیند همجوشی لیزر امکانات بی حد و حصر طراحی را ارائه می دهد.بسیاری از معماران و مهندسان ترجیح می دهند از جنس استنلس استیل ذوب شده لیزر به دلیل دقت جذاب با گوشه های تیز ، انعطاف پذیری طراحی با پروفیل های سفارشی و دوام محصول نهایی استفاده کنند. مزیت ضد زنگ نسبت به سایر فلزات مانند آلومینیوم رنگ شده ، فولاد پودری و فولاد استاندارد این است. نحوه قیمت گذاری پروفیل  که ضدزنگ با حفره زدن ، تغییر رنگ یا زنگ زدگی زودرس تسلیم عناصر نمی شود. یکی دیگر از کیفیت های جذاب فولاد این است که این ماده تقریباً 100٪ پایدار است که قابل بازیافت و استفاده مجدد است.

انتخاب ماده مناسب برای پروژه خود

استفاده از بخشهای فولاد ضد زنگ ذوب شده با لیزر برای سیستمهای دیوار پرده یک انتخاب هوشمندانه است. مشتریان ما از کیفیت و طول عمر بالای پروفیل های لیزر ذوب شده ما کاملاً تحت تأثیر قرار گرفته اند. انواع پروفیل های استاندارد و سفارشی موجود توسط معماران و مهندسانی که به خصوص به کیفیت مقاوم در برابر خوردگی اجزای ضد زنگ علاقه دارند ، قدردانی می شود.خرید میلگرد با قیمتی منصفانهلطفا در صورت تمایل با ساختارهای ضدزنگ تماس بگیرید تا در مورد فن آوری همجوشی لیزر و استفاده از فولاد ضد زنگ برای مولیون ها در سیستم های دیوار پرده بیشتر بدانید. ما با نوآورانه ترین روش های تولید فولاد ضد زنگ و شیوه های تولید پایدار ، به یک جامعه جهانی خدمت می کنیم.