7 ماده سازگار با محیط زیست برای ساخت سبز

اکثر مصالح ساختمانی مورد استفاده در فیلیپین بسیار پایدار و تجدیدپذیر نیستند. شاید این را ندانید اما ساخت و ساز متعارف در واقع تأثیر بسزایی در رفاه مردم و کره زمین دارد. ساختمانهای متداول گازهای گلخانه ای ساطع می کنند ، زباله تولید می کنند و منابع ما را در طول چرخه زندگی خود که معمولاً از 50 تا 75 سال یا بیشتر طول می کشد ، مصرف می کنند.

جلوگیری از زنگ زدگی فولاد ضد زنگ

تأثیرات منفی ساخت و سازهای سنتی یا متعارف و ساختمانهای ناشی از آنها ، توسعه دهندگان ، معماران ، مهندسان و سایر افراد درگیر در صنعت ساخت و ساز را مجبور به بررسی گزینه های دیگر کرده است. این جستجو سرانجام آنها را به سمت ساختمان سبز یا ساختمان سبز سوق داد. گرچه مفهومی کاملاً جدید نیست ، اما تا همین اواخر یک راه حل در نظر گرفته نشده است.

قیمت تیرآهن فایکو در مشهد

ساخت و ساز سبز شیوه طراحی ساختمانهایی است که استفاده از منابع را به حداقل می رساند و اثرات منفی زیست محیطی را کاهش می دهد. کارهای زیادی در این زمینه انجام می شود اما مهمترین آنها موادی است که می توانیم به جای مواد سنتی استفاده کنیم. بسیاری از مواد دیگر که برای محیط زیست آسیب کمتری دارند وجود دارد که در زیر ذکر شده است.7 ماده سازگار با محیط زیست برای ساخت سبز

آشنایی با قیمت آهن

بهترین مواد عبارت اند از :

  1. بهترین مواد سازگار با محیط زیست برای ساخت و ساز سبز کدامند
  2. نی نی
  3. بتن چمن
  4. بامبو
  5. همپریت
  6. پلاستیک بازیافتی
  7. میسلیوم
  8. فروک

نی نی نی سریعاً تجدید پذیر است که سطح بالایی از عایق را ارائه می دهد – یک مزیت مهم در زمان تغییرات آب و هوایی – و ساخت آن کاملاً آسان است. بدون نیاز به پردازش بیشتر که مقرون به صرفه است ، می توان از آن در حالت خام استفاده کرد.این بهترین ماده برای ایجاد دیوارهای خانه است.

قیمت تیرآهن کرمانشاه در تهران

و جایگزینی عالی برای مصالح ساختمانی مانند گچ ، گچ ، بتن ، فایبرگلاس و / یا سنگ است. همچنین به دلیل خاصیت کم اثر و کم کربن مورد استقبال عمومی مردم قرار گرفته است.

استعلام قیمت ناودانی

Grasscrete یک روش ساختمانی برای تخمگذار راهروهای بتونی ، کفپوش ها ، پیاده روها و مسیرهای عبور در یک الگوی خاص است که امکان رشد چمن و انواع دیگر گیاهان را فراهم می کند. به الگویی شبیه به کندوی زنبور عسل فکر کنید و سوراخ ها را با چمن و گیاهان دیگر پر کنید.این یک گزینه عالی برای راهروهای استاندارد و راهروهای مسطح با سطح مسطح است.

قیمت ورق سیاه صنعتی

زیرا مزایای زهکشی را فراهم می کند و جذب آب باران را بهبود می بخشد. همچنین به تشکیل یک فیلتر زیستی طبیعی کمک می کند که به طور مثر آلاینده ها را از بین می برد.7 ماده سازگار با محیط زیست برای ساخت سبز

بامبو یکی از پایدارترین مصالح ساختمانی موجود است و به طرز حیرت انگیزی همه کاره است. ترکیبی از سبک وزن ، استحکام کششی بالا و طبیعت قابل تجدید رشد سریع چیزی است که شما فقط می توانید در بامبوها پیدا کنید. همچنین دارای جذابیت زیبایی است که آن را به عنوان یک ماده ساختاری و یا ماده نهایی ایده آل می کند.

قیمت ورق گالوانیزه و رنگی

این می تواند جایگزین مواد وارداتی گران و سنگین شود که برای قاب بندی ساختمانها و پناهگاهها و همچنین جایگزینی برای ساخت بتن و میلگرد استفاده می شود. علاوه بر این ، باعث ایجاد مواد عالی در هنگام ساخت و ساز پس از فاجعه و در مناطق کم درآمد که به بامبو با منبع محلی دسترسی دارند.

HempCrete ماده ای ترکیبی زیستی است که از الیاف چوبی داخلی گیاه کنف و یک چسب پایه آهک ساخته شده است. وزن ماده بتونی شکل در حدود یک هفتم یا هشت بتن واقعی است که آن را بسیار سبک کرده و هزینه حمل و نقل و انرژی قابل توجهی را کاهش می دهد.اگرچه به اندازه بتن مقاوم نیست ،

7 ماده سازگار با محیط زیست برای ساخت سبز

اما به دلیل تراکم کم و مقاومت در برابر ترک خوردگی تحت حرکت ، برای مناطق زلزله خیز بسیار مناسب است. جدا از این ، این ماده ضد کپک ، مقاوم در برابر آفات و کمی نسوز است.7 ماده سازگار با محیط زیست برای ساخت سبز

پلاستیک بازیافت شده

نحوه قیمت گذاری پروفیل

در سالهای اخیر ، برای تولید بتن ، از پلاستیک بازیافت شده یا پلاستیک بازیافتی زمین برای اطمینان بیشتر استفاده می شود. محققان در مورد استخراج ، استخراج و فرز اجزای جدید تصمیم گرفته اند و به این ماده روی آورده اند زیرا باعث کاهش انتشار گازهای گلخانه ای می شود.علاوه بر این ، استفاده جدیدی برای مسدود کردن زباله های پلاستیکی در محل دفن زباله ایجاد می کند.

تعهد به کیفیت در ساختارهای ضد زنگ

و وزن کلی بتن را کاهش می دهد بدون اینکه بر مقاومت مقاومت کند. روشهای زیادی وجود دارد که صنعت ساخت و ساز از بتن بازیافتی استفاده می کند از جمله کاشی های بام ، عایق داخلی ، الوارهای ساختاری ، پنجره های PVC ، آجرها و نرده ها.

سایر مواد افزودنی

میسلیوم قسمت رویشی قارچ است و از آن برای ساخت آجرهای آلی همراه با مواد زائد آلی استفاده می شود. محصول نهایی دارای احساس و شدت فوم است منهای سمیت.از نظر عملکرد بهتر از فایبرگلاس سنتی است و به عنوان یک ماده عایق سازگار با محیط زیست عمل می کند.

پانل های دیواری فلزی

اما آنچه که در واقع میسلیوم را به چنین مصالح ساختمانی آینده نگر تبدیل می کند ، توانایی آن در خود ترمیم شدن است – خاصیتی که نیاز به قیمت بالای تعمیر را کاهش می دهد.7 ماده سازگار با محیط زیست برای ساخت سبز

فروک یک ماده خنثی از کربن است که از مواد بازیافتی مانند گرد و غبار فولاد ساخته می شود. چیزی که آن را کربن خنثی می کند این واقعیت است که کربن دیو را جذب و به دام می اندازد