کاربرد فولاد ضد زنگ در صنعت غذا

فولاد ضد زنگ در غذا

همانطور که قبلاً پوشش داده ایم ، فولاد ضد زنگ طیف وسیعی از کاربرد دارد. و در طول تاریخ ، شاید شناخته شده ترین کاربرد آن ارتباطی با غذا داشته باشد. کارد و چنگال های فلزی از جنس استنلس استیل از دهه 1910 وجود دارد. سینک های استیل ضد زنگ برای اولین بار در دهه 1930 معرفی شد و پخت و پزهای پشتی و استیل های فلزی ضد زنگ به دهه 1940 و 50 باز می گردد. کاربرد فولاد ضد زنگ در صنعت غذا ناگفته نماند که فولاد ضد زنگ در آشپزخانه در اواخر دهه 1980 هنگامی که جنرال الکتریک شروع به هل دادن ماشین های ظرفشویی از جنس استنلس استیل ، یخچال های ساید بای ساید و محصولات پخت و پز داخلی در تبلیغات تلویزیونی و مواد چاپی کرد ، واقعاً به یک نام خانوادگی تبدیل شد. روش های جوشکاری فلزات آهنی

میلگرد GFRPو کاربرد آن

فولاد ضد زنگ در صنایع غذایی

بیش از یک قرن است که فولاد ضدزنگ ، بارها و بارها خود را به عنوان ماده ای بی خطر از مواد غذایی ثابت کرده است. بعلاوه ، این بیماری باعث زنگ زدگی ، زنگ زدگی یا شرایط زیست محیطی برای عوامل بیماری زا مضر نمی شود. از نظر بهداشت و دوام ، کشف قرن بیستم فولاد ضد زنگ هنوز در صنایع غذایی و نوشیدنی موج می زند.

چگونه می توان از زنگ زدگی فولاد جلوگیری کرد

اگر امروز منتظر هستید ، مدتها قبل و بعد از آشپزخانه می توانید از فولاد ضدزنگ در طیف گسترده ای از برنامه های غذایی تجاری استفاده کنید. با جوش سر به سر میلگرد آشنا شوید کاربرد فولاد ضد زنگ در صنعت غذا امروز این اساس است که بسیاری از مواد غذایی ما قبل از رسیدن به سوپرمارکت یا آشپزخانه ، فرآوری ، ضد عفونی و بسته بندی می شوند. و کل این روند باید تحت شرایط بهداشتی رخ دهد.

ناخالصی های اضافه شده در فولاد

به فولاد ضدزنگ احتیاج دارید؟

یک نقل قول سریع دریافت کنید

امروزه بیش از 30 درصد از فولاد ضد زنگ تولید شده در صنایع غذایی و آشامیدنی استفاده می شود. این کاربردها شامل موارد زیر است:

شبکه سیمی فولادی

قیمت ورق سیاه صنعتی

فولاد ضد زنگ درجه مواد غذایی برای کاربردهای مواد بهداشتی مناسب است ، اما همه فولاد ضد زنگ به عنوان درجه مواد غذایی شناخته نمی شوند. کاربرد فولاد ضد زنگ در صنعت غذا نمرات بر اساس نحوه اندازه گیری آنها در برابر آزمایشات و الزامات مختلف به فولادهای مختلف اختصاص می یابد. از نظر ضد زنگ ، خصوصیاتی که مورد بررسی قرار می گیرد کیفیت ، دوام و مقاومت در برابر دما است. فولادهای ضد زنگ که درجه را ایجاد می کنند (ببینید من آنجا کار کردم؟) برای تهیه غذا ، ذخیره سازی و ناهار خوری ایمن است.

قیمت تیرآهن کرمانشاه در تهران

از بین انواع مختلف فولاد ضد زنگ ، 304 موردی است که معمولاً در صنایع غذایی و آشامیدنی مورد استفاده قرار می گیرد. فولاد ضد زنگ 304 مستعد اکسیداسیون یا خوردگی نیست. مقاومت در برابر خوردگی به مقدار بالای نیکل آن نسبت داده می شود ، در حالی که از زنگ زدگی به دلیل محتوای کروم آن جلوگیری می شود. یافتن 304 فولاد ضد زنگ در همه جا از آشپزخانه های تجاری گرفته تا کارخانه های فرآوری مواد غذایی بسیار آسان است. کاربرد فولاد ضد زنگ در صنعت غذا و آلیاژ فولاد چیس می توانید اطلاعات بیشتری در مورد 300 سری از فولاد ضد زنگ را در داخل این وایت استیل ضدزنگ کسب کنید.