خرید میلگرد با قیمتی منصفانه

قیمت میلگرد آهن رسان

میلگرد چیست، انواع آن کدام است و قیمت میلگرد آهن رسان در بازار آهن آلات به چه چیزهایی وابسته است. از این محصول در کجا استفاده می شود. با ما همراه باشید و نظرات خود را در این زمینه به اشتراک بگذارید. میلگرد یکی از محصولات و مقاطع فولادی پر کاربرد در صنایع مختلف به خصوص در ساخت و ساز است. میلگرد یک میله فولادی (فلزی) است که دارای ویژگی های مکانیکی و شیمیایی خاصی است. این میله فلزی را معمولاً در ساختمان‌ها و برای مقاوم سازی بتن استفاده می کنند. در واقع میلگردها را به صورت شبکه ای به هم متصل می کنند و بعد عمل بتن ریزی در میان این شبکه های فلزی انجام می شود تا بعد از خشک شدن بتن بین آن و این میله ها چسبندگی ایجاد شود و استحکام و مقاومت کششی بتن افزایش می یابد.

قیمت میلگرد

به کاری که در آن میلگردها را به صورت شبکه ای به هم متصل می کنند، اصطلاحاً آرماتوربندی گفته می شود. آرماتوربندی برای پی سازی ساختمان، در ساخت ستون‌های ساختمان، در ساخت دیوارها و سقف ساختمان ها اجرا می شود. در آرماتور بندی از میلگردهای معمولاً آجدار استفاده می شود و با استفاده از سیم های مفتولی و یا جوشکاری آن‌ها را به هم متصل می کنند. در آرماتور بندی به دلیل اینکه معمولاً از میلگردهای آجدار استفاده می شود و بعدا این آرماتورها تحت نیروهای برشی و کششی قرار می گیرند و به خاطر اینکه جوشکاری میلگردهای آجدار به خصوص انواع A3 و A4 اصولی نیست و همچنین به خاطر اینکه وقتی از جوشکاری برای اتصال میلگردها استفاده می شود مقاومت کششی آن‌ها را محدود می کند، معمولاً در آرماتور بندی از سیم مفتول یا سیم آرماتوربندی برای اتصال میلگردها استفاده می شود.

انواع میلگرد و کاربرد آن

میلگرد ها بر اساس کاربردشان طراحی و تولید می شوند، یعنی بر اساس نیاز صنایع، کارخانه ها انواع میلگرد را با مشخصات مکانیکی و شیمیایی مختلف تولید می کنند. وقتی صنایع به میلگردهای ضد زنگ نیاز پیدا کردند، کارخانه روش های مختلفی برای تولید میلگردهای ضد زنگ و میلگردهایی که در برابر عوامل خورنده محیطی مثل، آب و اکسیژن، آب شور، اسید و باز، مواد شیمیایی، مواد روغنی و … مقاومت بالایی داشته باشند و دوام و پایداری خود را حفظ کنند، ارائه دادند.امروزه در جهان میلگردها را بر اساس کاربردی که دارند در انواع و دسته های مختلفی تولید می کنند. به طور خلاصه می توان انواع میلگرد را به صورت زیر معرفی کرد:

در حالت کلی یک میلگرد یا ساده است و یا آجدار.

قیمت میلگرد

قیمت میلگرد امروز آهن رسان در بازار آهن

میله فولادی

خرید میلگرد با پروانه ساختمان از وب سایت آهن رسان به نشانی www.ahanresan.ir قیمت میلگرد صنعتی قیمت میلگرد دولتی قیمت میلگرد بناب میلگرد ساده صنعتی در وب سایت آهن رسان به نشانی  قیمت میلگرد سایز 8 قیمت میلگرد امروز قیمت میلگرد ۸ بناب قیمت میلگرد بناب قیمت روز میلگرد در بازار آهن  قیمت میلگرد سایز 8 قیمت میلگرد ۸ بناب قیمت میلگرد ۱۶ میانه قیمت میلگرد اصفهان درب کارخانه کاهش قیمت میلگرد در روزهای اینده قیمت میلگرد سایز 8 قیمت میلگرد میانه قیمت میلگرد امروز قیمت میلگرد ۱۶زاگرس قیمت میلگرد بناب قیمت میلگرد اصفهان در کانال قیمت گذاری آهن رسان قیمت میلگرد اصفهان درب کارخانه قیمت میلگرد ۸ بناب لیست آهن فروش اصفهان قیمت میلگرد اصفهان درب کارخانه قیمت میلگرد سایز 8 شماره تلفن اهن الات اصفهان قیمت آهن اصفهان خرید اینترنتی میلگرد اصفهان قیمت آهن در کارخانه ذوب آهن اصفهان اصفهان آهن مراکز فروش آهن در تهران خرید میلگرد با پروانه ساختمان آهن رسان قیمت آهن کیلویی قیمت روز آهن در بیرجند قیمت میلگرد در تنکابن خرید مستقیم آهن از کارخانه قیمت میلگرد بیرجند را از آهن رسان بخواهید.

چه کارخانه هایی میلگرد تولید می کنند

کارخانه های داخل کشور معمولاً میلگرد مورد نیاز و مصرفی صنایع کشور را تأمین می کنند و خیلی کم به میلگردهای وارداتی نیاز پیدا می شود. کارخانه هایی که میلگرد تولید می کنند شامل ذوب آهن اصفهان، فولاد خراسان، راد همدان، فایکو، شاهین بناب، شاهرود، سمنان، ظفر بناب، درپاد تبریز و چندین کارخانه دیگر است. میلگردهای تولید شده در این کارخانه ها معمولاً با استانداردهای ملی و بین المللی ساخته می شوند. سایز میلگرد ها که درواقع همان قطر میلگرد است، در کارخانه های مختلف متفاوت است. به عنوان مثال کارخانه فایکو فقط میلگردهای در سایز 8 تا 32 میلی متر تولید می کند در حالی که کارخانه فولاد خراسان می تواند میلگردهای با اندازه 10 تا 50 میلی متر نیز تولید کند.معمولاً میلگردهایی که دارای سایز خیلی کم و باریک هستند (کمتر از 15 میلی متر) را هم به صورت کویل و هم به صورت شاخه بسته بندی می کنند و میلگردهای با قطر بالاتر را به صورت شاخه بسته بندی می کنند.